Suchá stavba a sádrokartony Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí

Sádrokartony a další formy suché výstavby představují levnou a rychlou variantu staveb a rekonstrukcí v domech i bytech. Díky těmto technologiím jsme schopni realizovat nejrůznější požadavky našich zákazníků, jako jsou například lehké příčky ze sádrokartonu, celé půdní vestavby, zateplené a odhlučněné sádrokartonové podhledy, které se uplatní například v panelových domech a další.

Suchá stavba a sádrokartony Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí – co umíme?

  • Stavby příček a předstěn
  • Realizace sádrokartonových podhledů
  • Půdní vestavby
  • Minerální stropy
  • Tepelné a zvukové izolace
  • Jiné další specialitky ze sádrokartonu jako jsou skrytá světla
  • Realizace suchých podlah

Proč využít možnosti suché výstavby a sádrokartonů?

Přestože může panovat určitá nedůvěra k životnosti a kvality těchto systémů, v případě správného provedení a dodržení technologie se jedná o velice trvanlivou konstrukci s možností jednoduché demontáže nebo jiné úpravy.

Mezi hlavní výhody patří především pořizovací cena a rychlost provedení. Obě tyto výhody nám dovolí provádět designové úpravy, které by byly v případě použití tradičních způsobů velice drahé, hlavně kvůli délce provedení.

Další nespornou výhodou je také hmotnost. Tento klad se uplatní především v případě půdních vestaveb, kde použití klasického zdiva by vyžadovalo další stavební úpravy právě kvůli vysoké hmotnosti.

Vzhledem k tomu že se v současné době vyrábí systémy suché stavby s protipožárními, protihlukovými i tepelně izolačními vlastnostmi včetně zvýšené odolnosti proti vlhkosti jsou jeho možnosti prakticky neomezené

Prohlédněte si, co všechno je možné ze sádrokartonu vytvořit.

Suchá stavba a sádrokartony Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí – kalkulace Zdarma

V případě, že Vás naše nabídka služeb zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Cenovou kalkulaci pro Vás zpracujeme ZDARMA.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na pomocí poptávkového formuláře nebo na telefonních číslech.